KIDS AKADEMİ > HAKKIMIZDA > BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Kids Akademi Hakkında Her Şey

    Eğitimin sınıflarda dört duvar arasında değil, doğayla iç içe açık alanlarda özgürce ve keyifle yapıldığı...

    Çocukların görerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrendiği. Okula gitmenin sıkıntı olmadığı mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey, Sürekli kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen, çok yönlü, engellere takılmayan Kids Akademi ve düşlerimiz, 2002 yılında geliştirdiğimiz, dünyada benzeri olmayan ‘ Kids Akademi Eğitim Modeli` ile ‘Yeni Bir Nesli Yetiştirmek` amacıyla yola koyulduk. 

 

    15 yıl önce Adana’da başlayan heyecanlı eğitim yolculuğumuza bugün merkezi İzmir olan ve daha çok öğrencinin eğitim imkânlarımızdan yararlanmasını amaçladık. İzmir`e sığmayan Kids Akademi markasını Türkiye`de İstanbul, Manisa, Ankara, Denizli, Diyarbakır, Mersin, Malatya, Aydın, Antalya ve Muğla`ya taşımak, Türkiye`nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefledik. 

Yol gösterici ilkelerimiz olan sadelik ve çocuğun üstün yararı ışığıda, İyi okulun, iyi öğretmen ile öğrenciyi iyi fiziksel koşullarda bir araya getiren okul olduğu inancıyla kuruyoruz ve inanıyoruz,

Kids Akademi “Geleceğin Başlangıc Noktası” yaklaşımıyla yeni bir nesil yeşerecek.

Sevgilerimle

Kids Akademi
Genel Merkez

6754 Sokak No:5

Mustafa Kemal Mahallesi

Karşıyaka / izmir / Turkiye

Kids Akademi temel amacı eğitimin gelişmesine ve daha iyiye doğru evrilmesine katkı sağlamak olan bir kurumsal danışmalık firmasıdır.