top of page

KIDS AKADEMİ > HAKKIMIZDA > KURUMSAL

KURUMSAL

Kids Akademi Kurumsal

    Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca sınavlarda değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili yarışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, kendine güvenen, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmektir.

 

 

    Kids Akademi; çocuğa, çocukluğa, ebeveynliğe, eğitime, eğitimcilere ve okullara dair güncel bilgiler, araştırmalar, deneyimler ve hikayeler sunan, çeşitliliğe değer veren, farklı görüşlere saygı duyan ve eleştirel bakış açısına sahip bir eğitim sitesidir. Kids Akademi, aynı zamanda eğitimin bütün bileşenlerini bir araya getiren bir kuruluştur.
 

    Eğitimciler Veliler ve Öğrenciler ile konuşmak, tartışmak, eleştirmek, yeni bakış açılarını ele almak, değiştirmek ve birlikte daha iyiye doğru gelişmesini sağlamak amacıyla Kids Akademi’nın çatısı altında bir araya gelir.

Kids Akademi Kurumsal
bottom of page